atatürk üniversitesi

 

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ TARAFINDAN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI YAYINLANDI

Atatürk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere 2018 yılı KPSS (B) grubu puan sıralamaları esas alınmak suretiyle 466 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Başvuru için:

Üniversitenin https://hastaneilan.atauni.edu.tr adresinden online olarak yapılacaktır. (Başvuru son günü saat 23.59’a kadar). Şahsen ve posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar sistemden istenilen bilgi ve belgelerini yüklediğinde başvuru tamamlanarak başvuru aday numarası oluşacaktır. Başvuru süresince güncelleme yapılabilecek olup eksik veya yanlış bildirimlerde sorumluluk adaya ait olacaktır. Süresinde yapılamayan başvurular dikkate alınmayacaktır.
Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak olup, yerleştirme işlemi yapılmış olsa dahi iptal edilecek, kurumumuzca kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapılamayacaktır. (Birden fazla pozisyona başvuru yapan adayların her iki başvurusunda geçersiz sayılacaktır.)

İLAN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ DOSYAYI İNCELEYİNİZ

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab