gaziosmanpaşa üniversitesi

 

Gaziosmanpaşa Üniversitesi 46 Temizlik Görevlisi alımı yapacağını duyurdu

 

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere, aranan şartları taşıyan 46 Temizlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

Aranan şartlar;

  • En az İlköğretim mezunu ve 18-30 yaş arasında olmak.
  • İlan tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamış olmak
  • Adayın görevini yapmasına engel sağlık sorunu (ruhsal-fiziksel) olmaması.

Başvuru yapacak adaylar;

03-08 Haziran 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden online olarak veya Çalışma ve İş Kurumu Tokat İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezlerine şahsen başvuru yapabilirler.

Online başvuru için ilan numaraları;

İş İlan No (00005515214)

İş İlan No (00005515138)

 

Kura işlemi için;

İŞKUR tarafından Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesine bildirilen başvurular arasından Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde (Üniversite hastanesi) istihdam edilmek üzere alınacak işçiler, sınava tabi tutulmaksızın doğrudan noter kurasıyla belirlenecektir. Öncelikliler de dâhil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve asıl sayı kadar da yedek aday doğrudan kurayla belirlecektir. Rektörlükçe yapılacak değerlendirme neticesinde, asıl adaylardan gerekli şartları taşımayanların yerine sırası ile aranan şartları haiz yedek adaylar işe alınacaktır. Kura çekimi 11 Haziran 2020 tarihinde Saat 10:00’da Üniversitemiz 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezinde yapılacak olup Üniversite internet sitesinden (www.gop.edu.tr) canlı yayınlanacaktır.

Kura sonucu asıl olarak belirlenen adaylardan istenen evraklar kurumun internet sitesinde (www.gop.edu.tr) ilan edilecek olup adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.