necmettin erbakan üniversitesi

 

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ (4/B) PERSONEL ALIMI YAPACAĞINI DUYURDU

 

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesinde görevlendirilmek üzere, farklı pozisyonlarda birçok sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesinin www.meramtip.com.tr adresinden online Başvuru Formunun eksiksiz doldurulması ve gerekli  belgelerin ilgili bölüme yüklenmesi gerekmektedir.

** Başvuru 27 Ağustos 2020 ile 10 Eylül 2020 mesai bitimine kadar yapılacaktır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi 4/B li sözleşmeli personel kadrosuna başvuracak adaylar aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyup açılan formda toplam 10 adımdan oluşan bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde dolduracaklardır.

1.ve 2. Adımda kişisel bilgiler yer almaktadır.
3. ve 4. Adımda kimlik bilgileri yer almaktadır. Adaylar yeni TC Kimlik belgelerini almışsa Yeni Kimlik alanlarını, almamışlar ise eski kimlik belgesindeki ilgili alanlarını dolduracaklardır.
5. Adımda Mezuniyet bilgileri yer almaktadır.
6. Adımda Erkek adaylar için askerlik bilgileri yer almaktadır, bayan adaylar “Askerlik Hizmeti Yapıldı mı?” Sorusuna Hayır seçeneğini işaretleyeceklerdir.
7. Adımda sabıka kaydı ve mahkumiyet bilgileri yer almaktadır.
8. Adımda başvurulan unvan, nitelik ve Kpss puanı ve daha önce çalışılan işyeri bilgileri yer almaktadır. Kpss puanınızı örnekte gösterildiği gibi doldurmanız gerekmektedir.
9. Adımda İkamet , iletişim bilgileri ve başvuru esnasında kullanacağınız vesikalık resminiz istenmektedir.
10. Adımda istenilen belgelerin resimleri istenmektedir.
*** Not: 9. Ve 10. Adımda tarafınızdan istenilen belgeler .JPG , .PNG , .PDF formatında ve maksimum 5 Mb ‘dan büyük olamamak zorundadır.
Başvuruyu tamamladıktan sonra sistemin üreteceği Referans Numarası’nı not ediniz ve kaybetmeyiniz.
Başvurunuz ile ilgili düzeltme işlemi yapmak isterseniz Güncelleme Sayfasından sistemin ürettiği Referans Numarası ve TC Kimlik numaranız ile giriş yapabilirsiniz.